Facebook

Magdalena | 15
Kim jestem? Co tutaj robię?

7/27/2017

#początek

  Magdalena, entuzjastka prostoty, ładnych wnętrz i podróży. Roztrzepana idealistka. Obecnie absolwentka trzeciej klasy gimnazjum w pewnej miejscowości w Wielkopolsce. 

    Jestem miłośniczką fotografii, aparat jest dosłownie przyklejony do moich rąk, sama chętnie podejmuję się nowych wyzwań związanych z fotografią. Od zawsze kocham też wszelakiego rodzaju przemeblowania, remonty, projekty wnętrz i tym podobne. Mogę godzinami układać kilka przedmiotów na jednej półce - nie odpuszczę póki nie stwierdzę, że wygląda idealnie. Taka ze mnie mała perfekcjonistka. 
    Od zawsze fascynują mnie podróże, te bliskie jak i te dalekie. Na mojej liście miejsc do zwiedzenia, znajdują się nawet te najbardziej tropikalne i niemalże niemożliwe podróże. 

             Inspiruje mnie wszystko. Architektura, fotografia, moda, książki, słowa, muzyka, natura... 

  Właśnie dlatego powstał ten blog. Moje małe, niemal niezauważalne miejsce w sieci. A w ogóle niewidoczne w całym wszechświecie. Moja strefa do dzielenia się tym wszystkim z innymi ludźmi. Co tutaj robię? Zarażam optymizmem, motywuję, organizuję, pokazuje nowe rzeczy. A przynajmniej się staram - jak będzie mi to wychodzić? Zostań i oceń.


2 komentarze:

  1. Przykładowy komentarz, bardzo ciekawe naprawdę. No nie ma co. Hah, zabawa! Przykładowy komentarz, bardzo ciekawe naprawdę. No nie ma co. Hah, zabawa!Przykładowy komentarz, bardzo ciekawe naprawdę. No nie ma co. Hah, zabawa!Przykładowy komentarz, bardzo ciekawe naprawdę. No nie ma co. Hah, zabawa!Przykładowy komentarz, bardzo ciekawe naprawdę. No nie ma co. Hah, zabawa!Przykładowy komentarz, bardzo ciekawe naprawdę. No nie ma co. Hah, zabawa!Przykładowy komentarz, bardzo ciekawe naprawdę. No nie ma co. Hah, zabawa!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przykładowy komentarz, bardzo ciekawe naprawdę. No nie ma co. Hah, zabawa!Przykładowy komentarz, bardzo ciekawe naprawdę. No nie ma co. Hah, zabawa!Przykładowy komentarz, bardzo ciekawe naprawdę. No nie ma co. Hah, zabawa!Przykładowy komentarz, bardzo ciekawe naprawdę. No nie ma co. Hah, zabawa!Przykładowy komentarz, bardzo ciekawe naprawdę. No nie ma co. Hah, zabawa!

      Usuń

WERYFIKACJA OBRAZKOWA WYŁĄCZONA